Ročník 2011

Rulandské bílé premium 2011 polosladké

Harmonické a plné víno s tóny květů, oříšků a mandlí. Chuť je plná, komplexní s dominancí mandle a oříšků. Doporučujeme kombinovat s vyzrálými sýry či sladkými dezerty. Hrozny byly při dozrávání napadeny ušlechtilou plísní Botrytis cinerea.

Ryzlink vlašský 2011 suché

Víno zelenožluté barvy s příjemnou vůní zeleného jablka, v chuti je vyzrálá kyselinka podpořena lahvově zralými tóny.

Neuburg 2011 suché

Lahvově zralé víno žlutozelené barvy s intenzivní ovocnou vůní. Chuť je plná s tóny meruňky, zralého jablka, fialky a jemnou kořenitostí. Víno doporučujeme kombinovat s bílým masem, zralými sýry či pokrmy z ryb.

Műller-Thurgau 2011 suché

Víno se vyznačuje zelenožlutou barvou, příjemnou vůní květů a mandlového oříšku. V chuti je vyzrálá kyselinka podpořená květinovými tóny a kořenitostí.

Frankovka rosé 2011 polosuché

Víno s intenzivní barvou připomínající barvu lososového masa má plnou a komplexní ovocitou vůni. Chuť vína je plná s dominantními tóny černého rybízu, třešně, švestky. Víno je vhodné kombinovat s čerstvými sýry, sýry s modrou plísní či sladkými dezerty a ovocem.

Zweigeltrebe rosé 2011 polosladké

Plné a komplexní víno s jemně růžovou barvou a vůní po černém ovoci, třešni a přezrálých hroznech. Chuť je plná se zbytkovým cukrem a tóny po třešni, vyzrálých hroznech a sladkého melounu. Víno je vhodné kombinovat zejména ke sladkým dezertům.

Claret Zweigeltrebe 2011 polosladké

Víno s cibulově růžovou barvou má plnou a ovocnou vůni i chuť ,která je podpořena zbytkovým cukrem. Víno doporučujeme kombinovat se sladkými dezerty, kuřecím masem a vyzrálými sýry.